Sleeve Mak Ambalaj Giydirme Makinaları Üretiyor Satış Sonrası Destek Veriyor İhtiyaçlarınıza Çözümler Üretiyor

17 Yıldır Sektröde Dünya'da ve Türkiye'de bir çok firmanın Üretim Bandında Güvenle Kullanılmakta olan Sleeve Mak. makineleri sizinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için Destek vermeye hazır.

Firmamız, 2002 yılından bugüne (Ambalaj makinaları) bady sleeve makinaları, buhar tünelleri, elektrik tünelleri, emniyet bandı makinaları, konveyör ve otomasyon sistemleri, kurutma tünelleri üretmektedir. 2015 yılında Sleeve Makina ismini alarak faaliyetlerini profesyonel bir şekilde ve bu sektörde oldukça tecrübeli ekibiyle sürdürmektedir.
Sleeve Makina Sanayii kurulduğu günden bugüne kadar içinde bulunduğu sektörün gelişimini yakından takip etmiş, yeniliği ve girişimciliği öncelikli hedefleri arasında görmüştür. Oluşturduğu teknik alt yapısı, bilgi ve deneyimleriyle, kalite sağlamadaki yetenekleriyle sektörün gözdesi olmuştur.

Bilgi çağının tüm gereksinimlerini yakından takip eden firmamız, insan-merkezli bir felsefeyi önemsemektedir. Müşteri’nin gereksinimleri karşılanırken, güler yüz, mesleki tecrübe ve iş ahlakı göz önünde tutulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel müşterilerin sektörel ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kuramsal çalışmalarla kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışını değişmez ilkemiz olarak görüyoruz. İnsanımızın ihtiyaçlarını karşılarken teknik bilgi ve deneyimlerimizi sonuna kadar kullanmaktayız.

Daha güzel yarınların inşa edilebilmesinin, birikimlerin paylaşılmasıyla daha kolay olacağına inanmaktayız. Türkiye için Üretiyoruz.

Sleeve Makinaları olarak profesyonel kadromuzla Türkiye ve Yurtdışına birçok etiket giydirme (sleeve makinası) yapımı, kurulumu ve sonrasında da destek hizmet vermekteyiz. Her türlü sorunuz için +90 541 294 63 55 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sleeve Makineları olarak sizlere en kaliteli malzemelerle en yeni teknolojileri takip ederek ve en önemlisi her geçen gün yaptığımız işin üzerine koyarak yeni çözümlerle karşınıza gelmekteyiz. Sleeve makinasından, Emniyet Bandı makinalarına kadar birçok çeşit ürünümüz bulunmaktadır.

Kaliteli ve gıdaya uygun hijyenik üretim
100%
Tecrübeli teknik ekip.
100%
Hızla gelişen teknolojiyi takip eden yeni dizaynlar.
100%
Müşteri dostluğu ve menuniyeti.
100%

Sleeve Mak Tarihi

Firmamız, 2002 yılından bugüne (Ambalaj makinaları) bady sleeve makinaları, buhar tünelleri, elektrik tünelleri, emniyet bandı makinaları, konveyör ve otomasyon sistemleri, kurutma tünelleri üretmektedir.

2019

Yeni İmalathane

İkitelli OSB Mah. Aykosan Çarşı Blok Sk. 1 /1/35 - İkitelli / İSTANBUL

2019

Büyümeye Devam Ediyoruz

Sanayii Ticaret LTD. ŞTİ. Olarak Müşterilerimize daha güçlü Hizmet vermenin Mutluluğunu Yaşıyoruz.

2002

Sleeve Mak doğdu

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren Kurucu ve profesyonel ekibimiz. Kendi Firmaları altında Sektörün ihtiyaçlarına Cevap vermek için bir araya geldi.